• Обновено
Стакло Спојување/Slumping Материјали : Боја Де Verre Мувла Мали Школки На Плажа

Стакло Спојување/Slumping Материјали : Боја Де Verre Мувла Мали Школки На Плажа

Rating 
DEN 861.60

Залиха
Во магацинот.

Боја де Verre Мувла Мали Школки на Плажа.МЕДИУМ ПЛАЖА ШКОЛКИ, 3 ПРАЗНИНА МУВЛА Оваа мувла прави три реални морски школки секој за 2.5" долго.На готовиот школки изгледаат одлично со нив, но уште подобро кога се користи во комбинација со други морски живот инспирирани од мувла.На пример, Морски Коњ и морска ѕвезда, Плажа Школки-Мали, Тропска Риба, Conch, и морска ѕвезда.На пополнување тежини се conch, 18 грама; спирала whelk, 10 грама; и scallop, 32 грама.На мувла мерки 7.5" x 4.75" x 1.25".Ние предлагаме поладна од вообичаената отпуштање на температура од околу 1290/1310 степени F (700-710 степени C) за 96 на советот на ЕВРОПА и 25 степени F (10 степени C) потопла за советот на ЕВРОПА 90.

Основни карактеристики

Најдобри понуди