• Обновено
ECYC Organza Tulle се Тркалаат Ткаенина Табела Здолниште Лента Позадина Завеса Партија Стол Sashes Свадба Сводови Декорација Роденден Материјали

ECYC Organza Tulle се Тркалаат Ткаенина Табела Здолниште Лента Позадина Завеса Партија Стол Sashes Свадба Сводови

Rating 
DEN 1960.80

Залиха
Во магацинот.

Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Сјајна високо-квалитетни organza табела тркач додава еден допир на класичен на трпезариска маса.Совршено се совпаѓа со столици и маса тркачи, совршен виси партија маси, вклучена маси, презентација, маси, итн.Нејзината транспарентност е доволно за да додадете мекост и елеганција да било десктоп амбиент.Совршено се совпаѓа со столици и маса тркачи, совршен виси партија маси, вклучена маси, презентација, маси, итн.Можете да го користите за да направите убави табела тркачи, букет пакување, чаир панделки и други декоративни елементи.Нејзината транспарентност е доволно за да додадете мекост и елеганција да било десктоп амбиент.Исклучителна organza табела тркач веднаш може да се промени изгледот на табелата и обезбедуваме совршен завршувањето на допир за разни забавни активности.

Основни карактеристики

Најдобри понуди