• Обновено
Petotw Рацете Слободни Куче Поводник за Водење на Одење Џогирање Обука Пешачење Стигнале Куче Одење Појас,Слободни handsDouble се Справува со Рефлексивни иглички

Petotw Рацете Слободни Куче Поводник за Водење на Одење Џогирање Обука Пешачење Стигнале Куче Одење Појас,Слободни

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

На тешки метали тока кој ротира 360° додава издржливост и чува куче појас од заплитане.【Рацете Слободни Куче Одење Појас】:Куче поводник околу половината прави вашите раце слободни додека контролирање на куче.Рефлексивни ленти на куче половината поводник се обезбеди видливост и безбедност при одење вашето куче во текот на ноќта.На прилагодливи половината појас може да се вклопат половината од 27"" до 49"", слободно да го користите вашиот телефон или да направи нешто друго. 【Направени од високо квалитетни материјали】 Работи куче појас е составен од солза-отпорни најлон, кои можат да го издржат влечење на енергетски средни и големи раси на кучиња.Куче одење поводник има 2 справува со мека neoprene баласт за лесен и удобен зафат. 【Лесно да се контролира со двојно се справува】 : држете го вашето куче безбедно за побезбедно дневно пешачење.Безбедноста заклучување на појас ви овозможува да прошетка на вашето куче, без да се грижиш за појас тока кршење поради силните повлече од куче. 【Идеален стигнале куче поводник за куче сопственици】 : Ова стигнале поводник е дефинитивно мора да се има за секој куче вокер. 【Моќен еластична шок апсорбер】:еластичен шок апсорбер помага да ги апсорбира кучето е вибрации и насилни влечење на сила.Должината може да биде продолжен од 53 инчи да 76.Задоволни, ако ништо друго не ги исполни вашите очекувања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ги испрати нова замена на дел или целосно враќање на средствата.Добијат повеќе директна контрола и спречување на тепачки со други кучиња.Тоа е куче поводник погодна за пешачење, џогирање, пешачење, mountaineering, и скијање.Ние гарантираме 100% квалитет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди