• Обновено
HOMQUEN Злато Грејпфрут Лажици 3 Парчиња во Собата, 2 Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Лажица и 1 Грејпфрут со Нож Титаниум Позлата, Грејпфрут Utensil Сет, Serrated Рабовите Лажица

HOMQUEN Злато Грејпфрут Лажици 3 Парчиња во Собата, 2 Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Лажица и 1 Грејпфрут со Нож

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

Злато Грејпфрут Лажици 3 Парчиња во Собата, 2 Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Лажица И 1 Грејпфрут Со нож Титаниум Позлата, Грејпфрут Utensil Сет, Serrated Рабовите Лажица пакување од 3 (Злато).Грејпфрут Utensil Поставите Вклучени : 2 Парчиња Грејпфрут Лажици и 1 парче од Грејпфрут Нож.Специјален Дизајн и подобрена : Serrated Работ на Лажица Овозможува Лесно да се Олабави Грејпфрут Делови,погоден за портокали и киви овошје,итн.На грејпфрут овошје нож е специјално дизајниран за да се намали грејпфрут без squirting сок.Висок Квалитет И Злато Позлата : Ова грејпфрут прибор собата е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е lead-free, PBA-слободни.Здрава за секојдневна употреба.Злато позлата направи тоа изгледа многу поубаво.Тоа ќе одговараат на сите ваши злато кујнски садови и есцајг сетови.Овие грејпфрут лажици поставени се посебни совршен за свадба, забава, специјални настани и др.Едноставен дизајн го прави лесно да одговара на нив со постоечките flatware во вашата кујна, Совршен за Секојдневното Домаќинство и Патување Надвор од Употреба, Како што е сладолед,Салата, Овошје, Десерт.Здрав, Удобен, лесно да се чисти, лесно за чување и машина за миење Садови Безбедно.Грејпфрут Лажици x 2. Грејпфрут Нож x 1. Грејпфрут Лажици:6.57 инч.Грејпфрут Нож:7.4 инч.Изработени од Нерѓосувачки Челик, Огледало полски и Злато Титаниум Позлатен, ' Рѓа доказ, Висока цврстина, Lead-free, Кадмиум-бесплатно, Phthalate-слободни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди