• Обновено
CDQYA Пен Носителот Пишување Пенкало Виси Украси Пенкало Виси Махагони Едноставен Модерен Мултифункционален Цврсто Дрво Фиока

CDQYA Пен Носителот Пишување Пенкало Виси Украси Пенкало Виси Махагони Едноставен Модерен Мултифункционален

Rating 
DEN 7776.00

Залиха
Во магацинот.

Фиока : внатрешна должина 25.7 cm, внатрешна ширина 3.6 cm.Пауловнија.едноставен дизајн.Поле на примена : се користи за бесење пенкала на канцелариски материјал.Производ материјал : махагони.Фиока : внатрешна должина 25.7 cm, внатрешна ширина 3.6 cm Paulowniasimple design Scope на примена : се користи за бесење пенкала на stationery Product материјал : mahogany Package Содржина : 1 * Calligraphy пенкало holder The убавината на рачно изработени ретро carvings, прецизната изработка, како и употребата на традиционалните врежана изработка.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди