• Обновено
FFLSDR 2 ПАРЧИЊА од не 'Рѓосувачки Челик 316 Фиксна Предизвика Предвремени Кука Клипови Местење на Хардвер 53mm 72mm 83mm 100mm Нерѓосувачки Челик Snap Куки Clip (Боја : не' Рѓосувачк?

FFLSDR 2 ПАРЧИЊА од не 'Рѓосувачки Челик 316 Фиксна Предизвика Предвремени Кука Клипови Местење на Хардвер 53mm

Rating 
DEN 1365.60

Залиха
Во магацинот.

Одлична нерѓосувачки челик материјал, добар сјај, не е лесно да ' рѓа, не е лесно да се корозија.Голема тврдост, цврстина, издржливост и долг животен век. 1. Брзи врски со силна пролет акција портата за правење на брзи додатоци на јаже, ремени, синџири и кабли. 2. Се отвора и затвора глатко како пролетта-натоварени портата, го прави лесно да се закачите на важни елементи за тоа. 3. нерѓосувачки челик за чувствувате сила, одличен ' рѓа и корозија.Производ Specification Material : Нерѓосувачки Челик 316 Surface : Висок Polishing Size : 53mm 72mm 83mm 100mm Packing : 2pcs Application : погоден за ранец, keychain, синџир, јаже, кампување, планинарење, риболов, пет, внатрешна и надворешна опрема, DIY додатоци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди