• Обновено
Avery Тешки Приказ 3 Прстен Врзивно средство, 4 Еден Допир Коса Прстен, Има 8.5 x 11 Хартија, 1 Бела Врзивно (79704)

Avery Тешки Приказ 3 Прстен Врзивно средство, 4 Еден Допир Коса Прстен, Има 8.5 x 11 Хартија, 1 Бела Врзивно

Rating 
DEN 630.48

Залиха
Во магацинот.

Dura Hinge дизајн е посилен трае подолго и е отпорен на кинење и Dredge функција ја прави страни и на врвот повеќе свитливи да се спротивстави на разделување.Длабоко текстура филмот нуди неспокојот заврши и карактеристики на лен шема за висок квалитет на изгледаат и се чувствуваат.Еден Допир прстени се отвораат и затвораат со леснотија и да се задржи страници се обезбеди.Јазот Слободни прстен спречува gapping и неусогласеност на прстени.Широк предната и задната врзивно панели целосно покривање стандард dividers и лист заштитници.Организира и обезбеди хартија, со четирите рангирани џебови.Страници лежи рамно со назад монтирани прстени.Оваа Тешки-Должност Видите Врзивно средство со Еден Допир прстени е совршен за проширена употреба.Од секојдневниот референцирање да училница белешки и дома бизнис користите оваа врзивно е доволно силна за да се справи со сите нив.На Dura Hinge дизајн е посилен, трае подолго и е отпорен на кинење, додека Dredge функција ја прави страни и на врвот повеќе свитливи да се спротивстави на разделување.Нашата длабока текстура филмот нуди неспокојот заврши и карактеристики на лен шема за висок квалитет на изгледаат и се чувствуваат.Само повлечете ја рачката за да го отворите прстени за додавање, замена и отстранување страници.Потоа притисни за да ја заклучите прстени во место.Се прилагодите на покрие со слободни, лесен-за-користење шаблони и дизајни на Avery/print.

Основни карактеристики

Најдобри понуди