• Обновено
Thinvik Велосипед Матични Слушалки Топ Кап Планината за Wahoo Мини Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Шета GPS Велосипед Компјутер - CNC Алуминиум Легура

Thinvik Велосипед Матични Слушалки Топ Кап Планината за Wahoo Мини Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Шета GPS

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со Wahoo Шета,Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Мини.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Замена на врвот на капа на steerer цевка, една минута за инсталација.ПОЗИЦИЈА ПРЕДНОСТ-Идеална позиција за Спуст и XC.Тежина - 10 Грам/0.35 Оз.Алуминиум легура CNC за вбризгување на пластични, кој е светлина и здрав.Се препорачува за Употреба : крос-кантри, enduro, друмски велосипедизам итн.Опис : Материјал : Алуминиум Легура Компатибилност : Компатибилен со Wahoo Шета,Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Мини Боја : Црна Нето Тежина : 10 Грам/0.35 Оз Функција : ви овозможува лесно да ги видите перформансите на вашиот Wahoo компјутер без да се загрозат вашиот возење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди