• Обновено
Рацете Слободни Куче Поводник со Двојна Рачка-Стигнале Bungee Куче Работи Половината Поводник за Водење на Одење Џогирање Обука Пешачење (Роуз Црвено)

Рацете Слободни Куче Поводник со Двојна Рачка-Стигнале Bungee Куче Работи Половината Поводник за Водење на Одење

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет се Вклучени : 1x куче поводник 1x половината пакет.Кога преминувањето на улица или одење во толпата, ќе може да се одржи на справи во близина на јака за да се постигне директен сообраќај за контрола, да се задржи вашето домашно милениче куче во близина ќе одиме. (ЗАДРЖИ ВАШЕТО КУЧЕ SECUR)3 шевовите на мисловните шевови на целата куче работи поводник и корселе се зголеми видливоста во слабо светло, со овој bungee куче поводник во вечерните и во раните утрински часови прошетка, автомобил или велосипеди може лесно да се видиме, да се осигура безбедноста на вас и вашето куче.(ДВОЕН ПОМЕСТЕНА РАЧКИ ЗА ПОДОБРА КОНТРОЛА)На кучето половината поводник има 2 рачки за лесен и удобен зафат.Двоен D прстен клипови можете да положба куче на вашиот личен избор,приложете висат спортски литургија, пет измет торба, повеќе leashes итн.Изградена во диспензерот ви овозможува да пристапите лесно.Торбичка има 2 стандардна големина ролни на отпад и кеси.Уживајте во екстра мобилност При одење,џогирање, трчање или пешачење со вашето куче, тоа е неповолно да се одржи поводник во рака.Со овој рацете слободни куче поводник, можете слободно да го користите вашиот телефон, притисни за дете што се склопува, или пауза за одмор. (ЧУВАЊЕ)На торбичка може да се одржи измет кеси, копчиња, телефони, кучиња третира или други мали предмети, можете исто така да го користите како половината пакет.Лесно ; Разноврсна Брзо ослободување тока за лесно отстранување на половината појас.Им се поводник на дрво, ако ви треба да ја напушти вашето куче за само еден момент.прилагодливи половината појас од 34" да 46". (ИЗДРЖЛИВ, ОТПОРЕН на ВОДА, ПЕРАТ)Изградена од вода за отпорни ткаенини, на рацете слободни стигнале поводник со половината пак ќе ги штити вашите предмети од пот и лоши временски услови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди