• Обновено
C&C Метални Производи 5237 Римска Монета Метал Копчето, Големина 30 Ligne, Антички Злато, 36-Пакет

C&C Метални Производи 5237 Римска Монета Метал Копчето, Големина 30 Ligne, Антички Злато, 36-Пакет

Rating 
DEN 275.52

Залиха
Во магацинот.

Големина 30 Ligne.Античкиот Злато заврши. 36 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Направен во САД.Опис на производот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Основни карактеристики

Најдобри понуди