• Обновено
J. W. Winco 4N16P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE Класа Одделение), Челик Тело, M4 x 0.7 Конец, 16 мм Студ Должина, Црна Окс

J. W. Winco 4N16P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE

Rating 
DEN 142.56

Залиха
Во магацинот.

M4 x .7 Тема. 16mm Студ Должина.Внатрешни Хексадецимален 2mm A/F. 2,5 mm Месинг Совет Дијаметар.5mm Месинг Совет Висина.Копачка завртки со месинг или најлон совети GN 913.3 се препорачува кога површината да биде стегната не мора да бидат оштетени.Тие може да се користи со сите различни делови (лост, рака копчиња, ѕвезда копчиња, и knurled ореви).

Основни карактеристики

Најдобри понуди