• Обновено
Holylight биро за складирање кутија содржи забелешка лента со пен носителот,биро организатор,канцелариски прибор кутија,канцеларија биро организатор, пенкало носите

Holylight биро за складирање кутија содржи забелешка лента со пен носителот,биро организатор,канцелариски прибор

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

[Трајни десктоп складирање] : Ова десктоп организатор е 8.0 x 5.1 x 3.5 инчи и изработен од ABS пластика.Thesurface е мазна и заоблени рабови се осигура дека вашата работа простор е безбеден, убава и чиста. [Применуваат за било место] На : биро за складирање кутија е совршен за секоја канцеларија, дома, хотел, училиште, orany друго место каде едноставни решенија за складирање се потребни.Тоа е најдобар подарок за вас и вашето семејство. [Функционална декорација кутија] : Ова биро организаторот има четири пенкало слотови, складирање модул, и различни текстури кои ќе го направат вашиот дом изгледаат модерно и шик. [Заоблени ивици дизајн]аглите се дизајнирани со криви линии, давајќи заоблени чувствуваат, домот конотација, и постои недостаток на убавина.Тоа е, исто така, водоотпорен, отпорно на гребење, и издржливи. [Заштедите време] Задржи вашето биро или countertop јасно од нередот, па можете да го најдете она што ви треба брзо и лесно.Чиста workspace може да ви помогне да работат поефикасно и да бидат повеќе креативни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди