• Обновено
BUBM Двоен Слој Електроника Организатор/Travel Gadget Торба За Кабли,Мемориски Картички,Флеш Хард Диск и Повеќе,Погодни За iPad Или Таблет(До 9.7)--Голем, Црна

BUBM Двоен Слој Електроника Организатор/Travel Gadget Торба За Кабли,Мемориски Картички,Флеш Хард Диск и Повеќе,Погодни

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Монтажни рачка да ти чува од лесно намалувањето тоа.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : патување опрема организатор со дршката е доволно компактен за да се вклопат во вашата торба, briefcase, багаж, лесно да носите она што ви треба насекаде.На поместена ракав одговара за i Pad и Таблет(до 9. Лесен и соодветна големина лесно го стави во вашиот ранец, торба за лаптоп или багаж.9-инчен), i Pad Воздух(9,7-инчен) (Без капак), но не доволно за Microsoft Surface 1, 2 ,3.Двојно патент дизајн добиете веднаш да пристапите и да се отвори лесно.Еден ракав торбичка со велкро размавта затворање одговара за i Pad или Таблет(до 9.ПРОСТРАНА : универзалната електроника организатор торба со двоен слој дизајн е доволно пространа да ги зачувате вашите електронски додатоци, како полнач, кабел за телефон, USB, флеш диск и сл.Добро поместена полу флексибилни опфаќа нудат одлична заштита за вашите додатоци.Направен од тешки-должност, трајни и водоотпорен најлон.Димензија : 10. Еластични јамки за вашиот видови на кабли уредно. 5 мрежа џебови со еластични јамки се прошири за да ги сортирате повеќе големини работи,како и мемориската/СП картички, USB стапчиња, dongles,спречување на објекти од водат за исчезнати.СОВЕТИ : Оваа електронска патувањето организаторот одговара за i Pad, i Pad Mini(7.ОДЛИЧНА PROTACTION : Електронски организатор на патување на случај е направен од цврсти и издржливи Најлон.Димензии : L10. 2 нето прегради се добри големина за да се продавница просечна големина телефон, бесплатно другар, пасош, карти,итн.СИТЕ ВО ЕДЕН : преносни патување gadget организаторот може да ги задржи сите што ви треба на едно место и лесен пристап до она што го сакате.

Основни карактеристики

Најдобри понуди