• Обновено
Дрво Алатка Дрво Завртка, 90pcs Dowel Завртка, за Мебел Office Home

Дрво Алатка Дрво Завртка, 90pcs Dowel Завртка, за Мебел Office Home

Rating 
DEN 2306.40

Залиха
Во магацинот.

Сите шрафови се добро спакувана во пластична кутија за полесно носење и чување. 100% сосема нов и висок квалитет.Постојат многу завртки во различни големини кои може да се користат за различни намени.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум железо материјал, овие навртки се цврсти и издржливи.Површината на завртката е обложено со цинк за подобри перформанси.Постојат многу завртки во различни големини кои може да се користат за различни намени.Сите шрафови се добро спакувана во пластична кутија за полесно носење и чување.

Основни карактеристики

Material:
Iron
Surface finishing:
Zinc plating
Size(thread diameter*overall length, mm) & quantity:
6*25         20pcs :
6*30         20pcs :
6*35         20pcs :
6*40         10pcs :
6*50         10pcs :
6*60         10pcs :
Weight:
527g / 18.6oz (approx.)
Package list:
1 set * Dowel Screws :

Најдобри понуди