• Обновено
Природниот Раст на Косата Масло за Губење на Косата Дебелина Брзо Regrowth 1.7 мл | Храни Скалпот Масло за Коса Расте Серумскиот за Мажи Жени со 10+ Растенија, Масло од Пепе

Природниот Раст на Косата Масло за Губење на Косата Дебелина Брзо Regrowth 1.7 мл | Храни Скалпот Масло за Коса

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Kilomets е чест да се претстави една античка тајна дека има широк доверба од локалното население – Природниот Раст на Косата масло кое одговара на сите типови на коса од природни права или брановидна да кадрава proverbz коса и за сите векови и родови, особено луѓето страдаат од : губење на Косата, ќелавост и кршење; Сува оштетени, сплит завршува; Мрсна скалпот и косата;.Кога главата е избалансирана во масло лачење, полн со хранливи материи и корени се длабоко исчистени и хемиско-бесплатно, тоа ќе стане силна основа за фоликул и косата да расте подебели, посилни, повеќе и помазна.Тоа нормално се зема 3 - 6 месеци, пред да го видите на максимални резултати.Пеперминт Масло За Раст на Косата : го Стимулира растот на косата и го спречува губење на тежината со зголемување на циркулацијата.Користете топла вода за да се избегне мрсна.Неверојатна Коса Regrowth Нафта за Мажи Жени : Folliboost, хидрат, храни коренот на косата, да направат вашата коса целосни, зајакнување на, сјајна, намалување на губење на косата, се сушат и се тоа во облик со Витамин Е и 10+ Вегетаријанска состојки Нане, масло од Чајно Дрво.Тоа е, исто така, принципот дека е признаено додека ние направивме Kilomets Коса расте производи.o Употреба по шампон : Кога косата е се уште мокра, стави 1-2 капки масло на рацете, нежно тријте нив и да ја стартувате преку вашата коса завршува.Tocopherol, Цитрус Grandis Тргни Нафта, Трици Ориз Масло : Зајакнува косата и го спречува сплит завршува; ја Штити косата и скалпот од УВ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди