• Обновено
NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers и Датотека Папка Етикети. Бел Мермер Три Прстен Врзивно средство за Си?

NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers

Rating 
DEN 407.52

Залиха
Во магацинот.

Тоа се случува цело време!Но, со NELOVI Симпатична Врзивно средство за Собирање, тоа НИКОГАШ не се случува!Не само што ќе го добиете на симпатична мермер врзивно средство што го сакаш, но ќе го добиете за да ги користите за години и години без било кој од оние микро фрустрации.5 во Врзивно средство, 9 x 11in Dividers, има 175 Писмо-Големина на Страниците.Лесно се Отвори 1 Инчен Врзивно средство : Употреба на Прст-Совет на алатката за да отворите вашиот 3 прстен врзивно средство со леснотија и без повредени себе!Кога е затворена, тешки О Прстени остане соодветно приспособени на вашиот декоративни врзивно средство.И додека табовите и пластични ракави ѕиркаат од други модни врзива, тие ќе останат чисти внатрешноста наш! 12 x 10.Организиран И Уреден!Овој 1 Инчен 3 Прстен Врзивно доаѓа со 5 индекс dividers со табови, плус 16 датотека папка labels само лепило налепници.Моден Врзивно Сет Вклучува : * 3 Дупка Врзивно средство, 12 x 10.Hardcover Тешки Врзивно средство, Сјајни Уметност : Направен од екстра дебели картон, вашиот здрав 3ring врзивно е како добар изглед, како што е долготраен!На заоблени агли на овој kawaii врзивно исто така го спречува гребење површини или виткање со текот на времето и жив сјајни wraparound Мермер Уметност нема да кора или исчезнат.5 Инчи* 5x Пред-удирани со тупаници Појавување Јазичиња Датотека Dividers (9 x 11 инчи)* Плус, 16x Датотека Етикети Кои се Вклопуваат Врзивно Divider Табови На Tee!Декоративни Врзивно Карактеристики : * Има Сите Букви со Големина на Канцелариски материјал и Канцеларија Врзивно Материјали Без Одлевање Надвор На Страна!* Прст Совет Алатка Ви Овозможува да го Отворите Врзивно Прстени Со Леснотија* Рамно да Лежат Дизајн за Брзо, Лесно Отстранување и Дополнување на Страници* Сјајни Wraparound Мермер Шема Напред и Назад* Заоблени Агли за Да се Спречи Гребење и Свиткување* 2 Убава Големина Складирање Џебови за Лабава Трудови* Достапен Во 4 Бои : Розова Врзивно средство, Бела и Црна Врзивно средство, Бела Врзивно и Сина Binder This тенка врзивно е популарна како симпатична училиште материјали за тинејџерски девојки и училишни материјали за децата, но се разбира ова врзивно папка исто така е совршен за работи како што се рецепти, храна, вежба се најавува и симпатична училиште материјали за наставниците, премногу!Достапен во 4 бои, изберете вашиот fave или еден на секој и цел сега од NELOVI.

Основни карактеристики

Најдобри понуди