• Обновено
Socket Set Завртка, Купот Точка, 1/4-20 x 3/8, Нерѓосувачки Челик, 18-8, Хексадецимален Штекер Диск (Количина: 100) Груб Навој, 1/4 инчи Копачка/Слепи/Ален/Завртки без глава, Должина:

Socket Set Завртка, Купот Точка, 1/4-20 x 3/8, Нерѓосувачки Челик, 18-8, Хексадецимален Штекер Диск (Количина:

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Тема : Крупни / Thread / 18-8 /.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч Клуч : 1/8 (Инчен).Се Препорачува Хексадецимален Штекер (Allen Клуч) Големина : 1/8 (Инчен).Куп точка Прилагодете Завртки се завртки без глава whch се навој целата должина.Тие имаат внатрешен хексагонална се вози на едниот и на куп-облик вовлекување на другиот крај.Купот точка е најпопуларниот стил поставите завртка.Дизајниран за брзо, постојан и полу-постојани локација на делови на шахти со цврстина диференцијал на 10-15 Rockwell C поени и каде сечење во купот на работ на окно е прифатливо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди