• Обновено
Биотин Шампон За Раст на Косата – Природно Задебелување на Третман За Губење на Косата и Чистење – се Стимулира Подебели Regrowth - Сулфат Слободни & Paraben Слободен – За

Биотин Шампон За Раст на Косата – Природно Задебелување на Третман За Губење на Косата и Чистење – се Стимулира

Rating 
DEN 237.12

Залиха
Во магацинот.

Косата Реставрација : Биотин шампон е раст на косата центар.Брзо и ефикасно за проретчена коса, нашите лекови помогне да се спречи губење на косата, оставајќи ја косата со здрав сјај и луксузен мирис.Здрава Regrowth : Оставајќи тенка коса посилни, shinier и glossier, на задебелување шампон додава волумен без сушење коса, додека, исто така, чување на скалпот здрав.Природните Состојки : го Стимулира растот на косата и се борат против првут – на негување на Argan Масло губење на косата третман содржи органски состојки за да се помогне во спречување на косата паѓа надвор и да се поттикне regrowth.Безбедно и Не-Токсични : прифатлива Сулфат Слободни, Paraben Слободни и без Суровост раст на косата шампон, ова regrowth третман го намалува чешање и се бори назад против проретчена коса и hairfall.На Nuva Ветување : Ако за било која причина не сте целосно задоволни, само нас контакт и ние ќе се грижи за неа.Пакувањето Може да се Разликуваат - Нова презентација, ист квалитет.

Основни карактеристики

Најдобри понуди