• Обновено
Kinstecks 4PCS Мотоцикл Индикатори Тече Мотоцикл Пак Сигнал Светла Мотор Индикатори Вртење Индикатори 12V 12LEDs Светилки за Мотор Мотор Скутер Quad Cruiser Off Road

Kinstecks 4PCS Мотоцикл Индикатори Тече Мотоцикл Пак Сигнал Светла Мотор Индикатори Вртење Индикатори 12V 12LEDs

Rating 
DEN 379.20

Залиха
Во магацинот.

【4 ПАРЧИЊА Пак Сигнал Светла】Доаѓа со 4 КОМПЈУТЕРИ се Претвори Сигнал Светла, Погоден за Мотор Мотор Скутер Quad Cruiser Харли Kawasaki Јамаха Suzuki Off Road. 【Уникатен Тече LED Осветлување Дизајн】Опремени со 12 LED, Килибар Боја и Тече Режим, Кул Дизајн, Одлична за Возврат Сигналот, и Индикатори за Употреба. 【Вода Запечатени】IP65 Водоотпорен Материјал во Трајни и Водоотпорен Пластика, Направи Отпорни на Оштетувања од Вода. 【Светлина Големина】Димензија : 10.5x3.2x3cm, Должина на Кабел : 28.5 cm. 【Лесно да се Инсталира】Приклучок Тип : Црна Линија е Негативен, Црвената Линија е Позитивен, Лесна Инсталација, Директно се Качи на Оригиналниот Пак Сигнал Светло Место.Функција : .Високо Флексибилни гума труп дизајн, кој може ефикасно да се спречи случајно паѓа.Уникатен Тече LED осветлување дизајн. 12 компјутери Високо видливи SMD LED жолто светло се обезбеди максимална безбедност.Надградба на вашиот стар велосипед со ова ново Прилагодено Дизајн.Донесе нов атрактивен изглед за вашиот велосипед.'Рѓа Слободен; Водоотпорен ќе работи со најпопуларните мотоцикл, како што се Спортски велосипеди / Улица Велосипед /Off Road / сламен покрив.Спецификација : .Боја : Црна.Компатибилност : Универзална.Материјал : Пластични + Метал.LED Светло Модел : Тече Вода.LED Светла Боја : Жолто.LED Светлата Број : 12. Конекција : 2 Wirer.Напон : DC 12 V.Големина : 10.5x3.2x3cm.Кабел Должина : 28.5 cm.Она што е Во Кутијата : . 4 x Пак Сигналот Индикатор.Напомена : Доколку вашиот мотор дојде фабрика со LED blinkers, индикаторите само приклучи и работи; Ако не, а flasher или отпорник е потребно да се направи овие работи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди