• Обновено
OLFA 28mm Ротационен Нож Рефил - 10 по Пакет

OLFA 28mm Ротационен Нож Рефил - 10 по Пакет

Rating 
DEN 403.20

Залиха
Во магацинот.

OLFA нуди повеќенаменски тешки-должност ножици.Замена ножеви може да се купат во количини од 5, 10 и 50.Се вклопува модели RTY1 и RTY/DX.OLFA нуди широк спектар на алатки, вклучувајќи Snap-off машина, Ротари ножеви, Безбедност ножеви, Комунални секачи, Уметност ножеви, Ножици, Компас секачи, Гребење, Ножот располагање случаи, Владетели, Сечење душеци и Ножеви.Спарување на вашиот OLFA Ротари Сечење на Мат со OLFA Ротари Секачи ќе се обезбедат оптимални резултати.Тие овозможуваат да се добие прецизна намали, влијае на квалитетот на нашата работа и крајниот ефект на работа.Нерѓосувачки челични ножеви дојде во 5" и 7" варијации.Секој нож доаѓа со 13 razor-остри AB Прецизност Сребро Snap-Off сегменти.Долготрајните прецизни на овие ножеви им овозможува да работат подолго непрекинато.Волфрам карбид челик сечилото.

Основни карактеристики

Најдобри понуди