• Обновено
General Electric THQL1120GF Земјата Грешка Коло Прекинато, 1-Пол, 20-Засилувач, 120V

General Electric THQL1120GF Земјата Грешка Коло Прекинато, 1-Пол, 20-Засилувач, 120V

Rating 
DEN 1856.16

Залиха
Во магацинот.

Со земјата грешка коло interrupter. 10,000 A. I. C. 20 Засилувачи. 1 Пол. 120 VAC.Еден пол земјата грешка коло interrupter коло прекинато.Тип THQL, 1", модул. 120 240 V.УЛ наведени.Нема.THQL1120 GF : 20 A Бр.THQL1130 GFP : 30 A.

Основни карактеристики

Најдобри понуди