• Обновено
1P Стандард Коло Прекинато 40A 120/240VAC

1P Стандард Коло Прекинато 40A 120/240VAC

Rating 
DEN 710.40

Залиха
Во магацинот.

Цена За : Секој Број на Столбови : 1 Стандарди : УЛ Наведени, АДС Уверение, HACR, IEC Серија : QOU Предмет : Единица Планината Коло Прекинато AC Напон Оценка : 120/240 VAC Фаза : 1 Ширина : 0.75" Терминал Врска : Дупчиња Кутија Повлечи (Реверзибилна Линија и Оптоварување) Засилувачи : 40 Коло Тип на Прекинувач : Стандардна Должина : 4.05" Длабочина : 2.98" DC Напон Оценка : 48 VDC Max.Жица Големина : 2 AWG.Мин.Жица Големина : 14 AWG Земја на Потекло (предмет на промена) : Мексико. 'Единица Планината Коло Прекинато, Коло Прекинато Тип Стандард, Бројот на Полови 1, 40 Засилувачи, AC Напон Оценка 120/240 VAC, DC Напон Оценка 48 VDC, Макс.ВОЗДУХОТ Оценка 10k A, Фаза 1, Терминал Врска Дупчиња Кутија Повлечи (Реверзибилна Линија и Оптоварување), Серија QOU, Мин.Жица Големина 14 AWG, Макс.Жица Големина 2 AWG, Должина 4.05 Во., Ширина 0.75 Во., Длабочина 2.98 Во., Стандарди УЛ Наведени, АДС Уверение, HACR, IEC'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди