• Обновено
Xbox Еден Безжичен Контролер Вооружените Сили II (Посебно Издание) (Обновена)

Xbox Еден Безжичен Контролер Вооружените Сили II (Посебно Издание) (Обновена)

Rating 
DEN 2205.60

Залиха
Во магацинот.

Датум На Издавање Август 14, 2018. Компатибилен Со Xbox One X, Xbox One S, Xbox Еден, Windows 10. Остане на целта Искуство подобрена удобност и чувство на новиот Xbox Безжичен Контролер, кој има текстура зафат, одговорно thumbsticks, и надградена D-pad.Натоварени со карактеристики се Чувствуваат акција со Импулс Предизвикувачи и да уживате во сопствени копчето мапирање.* Плус, вклучете се во било компатибилни слушалки со 3,5 mm стерео слушалки џек.Bluetooth Играат вашите омилени игри на Windows 10 Компјутери и таблети.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди