• Обновено
Infantino Линк & Спин Вшмукување Чаша, Желка

Infantino Линк & Спин Вшмукување Чаша, Желка

Rating 
DEN 251.76

Залиха
Во магацинот.

Флексибилни нозе ласо играчки.Останете стави вшмукување s нозе да се задржи бебето од тропа ги исклучи своите висок стол послужавник или се игра на маса.Како бебе повлекува играчки или желка нога, тоа ќе го поставите школка врти за забава, визуелна забава со бие монистра.Престојот-стави вшмукување чаша affixes да рамни површини вклучувајќи висок стол и шетач коцки.За најдобри вшмукување, бидете сигурни дека вшмукување чаша и површината се чисти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди