• Обновено
J. W. Winco 8N16P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE Класа Одделение), Челик Тело, М8 x 1.25 Конец, 16 мм Студ Должина, Црна Ок

J. W. Winco 8N16P13/MS Поставите Завртка со Месинг Совет, Европскиот Стандард 5.8 Одделение (да се Спореди SAE

Rating 
DEN 94.80

Залиха
Во магацинот.

М8 x 1.25 Тема. 16mm Студ Должина.Внатрешни Хексадецимален 4mm A/F. 6mm Месинг Совет Дијаметар. 1.5 mm Месинг Совет Висина.Копачка завртки со месинг или најлон совети GN 913.3 се препорачува кога површината да биде стегната не мора да бидат оштетени.Тие може да се користи со сите различни делови (лост, рака копчиња, ѕвезда копчиња, и knurled ореви).

Основни карактеристики

Најдобри понуди