• Обновено
Нова Коса генерира повторно растење на 7 Ден Ѓумбир Germinal Серум Суштината на Нафта, Ѓумбир Germinal Масло Раст на Косата Серум Масло, Негување и Поправка на Косата, за Под

Нова Коса генерира повторно растење на 7 Ден Ѓумбир Germinal Серум Суштината на Нафта, Ѓумбир Germinal Масло

Rating 
DEN 1725.60

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме имајте да го користат производот за околу 4 недели, ќе добиете добри.Се инсистира на користење 3 шишиња за 1 циклус.Користете тоа по косата е сува. 【БОРБА против ГУБЕЊЕ на КОСАТА】 : го Стимулира скалпот и го спречува производството на DHT (a штетна состојка која предизвикува фоликулите да се намали).Не миење на вашата коса за 3 часа по користење на производот. 2-3 пати на ден се работи најдобро.прекумерна масло.Чистење на вашата коса пред да го користите. 【ЗАЈАКНУВАЊЕ на КОРЕНОТ на КОСАТА】 : Обезбеди хранливи состојки потребни за растот на косата, да го подобри растот на животната средина, намалување на косата bifurcation и грозен сплит завршува.ПОЧНЕТЕ ДА ги КОРИСТИТЕ за : Коса не е мрсна и свежи и comfortable USE 1 ЦИКЛУС : гол главата почнува да се претвори blue USE 2 ЦИКЛУСИ : мали црни точки се претвори во мала пената, се чувствуваат прободен во дланка на вашиот hand USE 3 ЦИКЛУСИ : косата станува потемна и поцврсти постепено, и косата влегува во нормалниот циклус.Тоа е забрането за луѓе со оштетување на кожата или алергии.бавен раст на косата.Не миење на вашата коса за 3 часа по користење на производот.Ве молиме имајте да го користат производот за околу 4 недели, ќе добиете добри. 【ПРИМЕНЛИВИ ГУБЕЊЕ на СИМПТОМИ】 : бавен раст на косата, губење на итна потреба да се расте, inelastic, косата испреплетени досадна, лесно да се скрши, груб и непослушните, не еластична.Хранливите состојки да се хранам капилари во време, ги направи подебели и посилни, и да се направи коренот на косата повеќе не е лесно да падне.Chinses Angelica.Спецификации : 30 ML. 【БРЗ ЕФЕКТ】 : Ѓумбир Germinal Масло ја зголемува растот на косата, во рок од 30 дена, 2 или 3 Пати брзо Брзина на раст на косата.Ефикасност : Подобрување на косата, скалпот исхрана, забрза растот на косата, да се спречи губење на косата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди