• Обновено
TASWK Триаголник Флеш LED Мотоцикл Пак Сигнали Blinkers Индикатор Светлото 1 Пар (Жолто)

TASWK Триаголник Флеш LED Мотоцикл Пак Сигнали Blinkers Индикатор Светлото 1 Пар (Жолто)

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

Супер светло и ниска потрошувачка на енергија. 9 светла LED фитил,униформа светлина на самото место,го прават возењето повеќе безбеден.Уникатен триаголник светлина првенство дизајн,нежните линии и силна школка обезбедат трајни.универзална одговара на повеќето мотоцикл како Хонда, Јамаха Suzuki YZF GSXR CBR600 дело.Пакет содржи : 1 пар на LED пак сигнали.Триаголник Мотоцикл Пак Сигнал Големина Детали : Мерење : 4.1 инчи база ширина x 2 инчи висина x 1.3 инчи длабоки Lense големина : 3 1/4"" L 1 x 3/4"" W (8.2 х 4.5 cm) Должина на Кабел : 30 CM (11.8"") Навој Дијаметар : Навој 10ММ Должина : 2.5 CM (0.98"") Спецификација : Водоотпорна и Водоотпорен Уникатен триаголник форма дизајн и врамени со висок квалитет гума околните за беспрекорно спроведен Лесна инсталација, без модификација е потребно, splice две жици и ги заостри орев во задниот дел од претвори сигнали Пакет Вклучува : 2 x LED Светло(Лево и Право).

Основни карактеристики

Weatherproof and Waterproof :
Unique triangle shape design & framed with high quality rubber surrounding for seamlessly attached :
Easy installation, no modification required, splice two wires and tighten the nut at the back of the turn signals :
Package Include:
2 x LED Light(Left & Right) :

Најдобри понуди