• Обновено
DreamController Оригинални Прилагодено Дизајн Контролер Компатибилен со Xbox Еден/Серија S/Серија X Безжичен Контролер

DreamController Оригинални Прилагодено Дизајн Контролер Компатибилен со Xbox Еден/Серија S/Серија X Безжичен

Rating 
DEN 3359.76

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Овој обичај дизајн направи компатибилни со X кутија еден контролор и посебни изданија материјал се намали тежината на производот, и против пролизгување дизајн на двете страни бидете сигурни дека сеуште можете да уживате во тоа по долг период на користење со долготрајна удобност и игра.Овие контролери се со гордост се изменуваат во САД и се компатибилни со сите Xbox контролер модели можат да бидат компатибилни со Xbox Еден, Xbox One X, Xbox Серија X, Windows 10, и на други платформи.Овој контролер направени за Xbox оригинални безжичен контролер вклучува сосема нова безжична конекција функција, која може да помогне да се ослободи од кабловска линија, уживаат на безжичен спектар.Не се спогоди за нормален контролер.Направете вашиот контролер се издвојува со нашиот широк боја селекции и да Добијат шарени сопствени дизајниран контролер.Сите сопствени дизајни се hydrodipped и компатибилен со xbox контролори прилагодено за и тестиран од страна на овластен техничар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди