• Обновено
Виси Датотека Папки со Јазиче, A4 Водоотпорен Суспензија Датотеки Носителот, Прилагодлив Табот и Писмо Етикета Внесува Дизајн за Статистика Училиште Дома, Портокал

Виси Датотека Папки со Јазиче, A4 Водоотпорен Суспензија Датотеки Носителот, Прилагодлив Табот и Писмо Етикета

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Димензија : 31.5*24.5 cm/12.4*9.6 инчен (W*H), погоден за A4 документи, 200 Лист Капацитет, 12pcs во 1 пакет.Материјал : Изработени од Полипропилен(PP) пластика.Лесен и водоотпорен, не е лесно да се распаѓање и деформира.Тоа е потрајни од хартија.Јазичиња Дизајн : Дизајнот со прилагодливи табовите и лист на писмо етикета инсерти, или можете да DIY етикета како ваша корист, за да се создаде уредни и професионални прилагодени на датотеки.Што го прави полесно за вас да ги организирате вашите датотеки и документи.Лесен за Употреба : Широк отвор за лесно да пристапите до содржината.Совршено да се вклопи во стандардна А4 датотека кабинет фиоки.Здрав род совети за безбедно виси и мазна и назад плови по шини.Повеќе за Употреба : Идеален за медицинска евиденција, медицински листи, важни документи, производ прирачници, финансиските извештаи и архиви за организација и складирање на документи, дома или во канцеларија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди