• Обновено
Pantovigar Против Губење на Косата 300 капсули

Pantovigar Против Губење на Косата 300 капсули

Rating 
DEN 4559.76

Залиха
Во магацинот.

НИЕ ПРОДАВАМЕ ОРИГИНАЛЕН ГЕРМАНСКИ ПРОИЗВОД ПРОИЗВЕДЕНИ ОД СТРАНА НА MERZ ЛЕКОВИ. 100% ВИСТИНСКИ.Се стопира опаѓањето на косата.Се зголемува метаболна активност.Го активира делбата на клетката.Го поттикнува здрав раст на косата.Ново Пакување & Капсула Боја - Pantovigar одреден Третман, за Косата и Ноктите - Ново Пакување & Производ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди