• Обновено
Мулти Цел Тело Пирсинг Шумите Пинцети со Лизгачки Лесно Кодот

Мулти Цел Тело Пирсинг Шумите Пинцети со Лизгачки Лесно Кодот

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.СТИЛ : Мулти Цел Тело Пирсинг Шумите Пинцети со Лизгачки Лесно се Заклучува.МАТЕРИЈАЛ : не ' рѓосувачки челик.АЛАТКА ДОЛЖИНА : 5.75".ГЛАВА ДОЛЖИНА : 14mm широк главата, 7x12mm дупка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди