• Обновено
Наводнување Црево Тапа Тајмер, 20М Наводнување Контролер, Градина Наводнување капка по капка за Наводнување Комплет со 8-Дупки Dripper - Автоматско Наводнување Опрема

Наводнување Црево Тапа Тајмер, 20М Наводнување Контролер, Градина Наводнување капка по капка за Наводнување

Rating 
DEN 1979.76

Залиха
Во магацинот.

Погодна за наводнување канцеларија растенија, potted растенија, балкон растенија и така натаму.Заштеда на вода и заштеда на време, лесен за инсталација и работа, практична за користење.5 V AAA Батерии (Не се Вклучени) Наводнување Медиум : бистра Вода Апликација : Цвет, растенија, potted и potted овошје, дома, хотел, клуб, канцеларија и други интелигентни нега на растенијата. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.6 оз Пакет Листа : 1 x Контролер (Батерија, Не се Вклучени)4 x Контролер Accessories1 x Контролер Корисникот Manual20m x 9x12 Hose10m x 4x7 Hose1 x 9x12 Лактот Connector20 x 9x12 да 4x7 Tee Connector1 x 9x12 Eng Plug20 x 8-Дупки 4x7 Dripper1 x Лента Забелешка : 1.Црево Должина : Околу. Оваа наводнување комплет овозможува автоматско наводнување на вашиот цвеќиња и растенија.8 во Тежина : Околу. Заштеда на вода и заштеда на време, лесен за инсталација и работа, практична за користење. Високо квалитетен материјал е стареењето отпорни, трајни и има долг животен век.Погодна за наводнување канцеларија растенија, potted растенија, балкон растенија и така натаму.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Наводнување Комплет Материјал : ПВЦ + Polyformaldehyde Контролер Голем Дијаметар Машки Навој : DN32 (G1-1/2) Контролер Мал Дијаметар Машки Навој : DN20 (G3/4) Батерија : 2 x 1. Контролорот е водоотпорен запечатување прстен, тоа уште може да работи кога се користи на отворено.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди