• Обновено
Thinvik Велосипед Матични Слушалки Топ Кап Планината за Wahoo Мини Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Шета GPS Велосипед Компјутер - Алуминиумска Легура CNC(Основни)

Thinvik Велосипед Матични Слушалки Топ Кап Планината за Wahoo Мини Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Шета GPS

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со Wahoo Шета,Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Мини.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Замена на врвот на капа на steerer цевка, една минута за инсталација.ПОЗИЦИЈА ПРЕДНОСТ-Идеална позиција за Спуст и XC.Тежина - 10 Грам/0.35 Оз.Алуминиум легура CNC за вбризгување на пластични, кој е светлина и здрав.ГАРАНТИРА : 30 ден парите назад гаранција и 12 месеци гаранција.Опис : Материјал : Алуминиум Легура Компатибилност : Wahoo Шета,Wahoo Elemnt & Elemnt Болт,Elemnt Мини Боја : Црна Нето Тежина : 10 Грам/0.35 Оз ГАРАНТИРА : 30 ден парите назад гаранција и 12 месеци гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди