• Обновено
TRC8253P Drips РК Телото Сопствени Спреј Бои Матрицата/Маска Airbrush

TRC8253P Drips РК Телото Сопствени Спреј Бои Матрицата/Маска Airbrush

Rating 
DEN 246.48

Залиха
Во магацинот.

Ние сега се нудат во комбинација превозот за нашите products I СУМ СЕГА ПРОИЗВОДСТВО на СИТЕ МОИ МАСКА ДИЗАЈНИ ВО СЛЕДНИВЕ ВИДОВИ НА MATERIALS631 Винил (Тип "P")Поли-карбонат Paint100-235-S Винил (Тип "HT")Висока Температура Paint810 S Винил (Тип "S")Растворувач врз Основа Paint813 Винил (Тип "TP")Поли-карбонат Боја 811 Винил (Тип "W")Вода Базирани Paint If сакате оваа маска во други маскирање материјал, направите пребарување за дел број со соодветните суфиксот "ТИП" на дел number This Продажба е за ТИП "P"Дел Number TRC8253 PColor Ice Blue Description Drips Features A Пред-Намалување на Графички дизајн да се направи око фаќање боја job GRID ВО СЛИКА ЗА повикување САМО, ТОА НЕ Е се СЕЧЕ на БОЈА МАСКА. Answer : ___________________________ NOTE : Мрежа во сликата не се намали во боја маска, за повикување само.НИЕ НЕ ОБИЧАЈ WORKSEE НЕШТО ВИ СЕ ДОПАЃА, НО САКАТЕ ДА ГО ПРОМЕНИТЕ ТОА LITTLEHAVE ИДЕЈА ЈАС НЕ HAVECONTACT НАС.Боја Маска доаѓа Мраз Сина.Боја Маски се на Различни големини за да работат на Краток, Чудовиште Камиони, Кабриолет, Truggy, Влечете, Седан, Рок Роботи, Стадион, Автомобили, Слот, Формула, 2 WD, 4 WD.Направени од Страна на TRC-X. 631 Винил Изградба/ Не-Обновливи. Ние сме Соединетите американски Држави, врз основа на компанијата, сите се Наслика Маски/ Stencils се намали во нашата продавница.Работи со поликарбонат на бои.Прилагодено дизајн работа е достапна, на ниската цена.Секој квадратен е 1/2" плоштад така може да се измери големината на маска.МРЕЖАТА Е ДА СЕ ДОБИЕ СЛИКА ЗА ГОЛЕМИНАТА НА БОЈА МАСКА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди