• Обновено
Црна Кањонот Ноел Премин Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Ноел Премин Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Rating 
DEN 1536.00

Залиха
Во магацинот.

Мирис : Ноел Премин (Зачини, Шеќер, Evergreen Middle - Сливи, Бор, Евергрин, Ела, Bluegrass Base - Ванила, Ванила Грав, Чоколадо).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Ноел Премин (Зачини, Шеќер, Evergreen Middle - Сливи, Бор, Евергрин, Ела, Bluegrass Base - Ванила, Ванила Грав, Чоколадо).

Основни карактеристики

Најдобри понуди