• Обновено
Bonne и Filou Куче Третира Куче Macarons Луксузни рачно изработени Куче Подароци Куче Роденден на Здрави и Вкусни Гастрономски Куче Закуска со Сите Природни Состојки

Bonne и Filou Куче Третира Куче Macarons Луксузни рачно изработени Куче Подароци Куче Роденден на Здрави и Вкусни

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

ЛЕКУВАЊЕ НА ВАШЕТО КУЧЕ (ГОЛЕМ ИЛИ МАЛ) КАКО ЧЛЕН НА КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО!Нашите третира тешко, наменета за долготраен џвака и ги собере сите куче димензии (голем или мал, кутре или стари лица, итн.За помали кучиња препорачуваме затоплување тоа за 15-20 секунди, сечење нив во помали парчиња и ги споделите со вашите pup уживате.За безбедноста на вашето куче, секогаш го надгледува вашето куче за време на џвакањето активност.Macarons не треба да се ладилник.Продавница macarons на ладно, суво место во 60-70°F надвор од директна светлина.ЗДРАВО ЗА КУЧИЊА : Ние користете само чиста состојки од САД и поддржан од ветеринари така можете да му верувате на овие куче macarons за да бидат здрави за вашето куче.Тие се одлична алтернатива за куче роденденска торта или било какви подароци!Одлично за Божиќ куче третира!.Нема потреба за ладење.Овој производ е наменет за наизменична или дополнително хранење само.Кутија на 6 macarons.Го почитувале од страна на луѓето и животните слично, јагода е crème de la crème на овошје.ГОЛЕМ ДЕН-ЗА-ДЕН ТРЕТИРА ИЛИ ПОДАРОК ЗА КУЧИЊА : за Разлика од човечки macarons, нашите луксузни куче macarons се доволно здрави за ден на ден закуска.Рок на траење на 12+ месеци.ВКУСОТ НА ФРАНЦИЈА, рачно изработени ВО САД : Нашата 100% природен рецепт е рачно изработени во САД (во мали серии) и е ослободена од вештачки бои или конзерванси.КУТИЈА НА 6 КУЧЕ MACARONS - ПАКУВАЊЕ МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ - 100% ПРИРОДЕН ЧОВЕЧКИ-ОДДЕЛЕНИЕ СОСТОЈКИ : кучето macarons се направени од овес брашно, мед, масло од кокос & јагода јогурт пополнување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди