• Обновено
Dayco 108257 Спојка

Dayco 108257 Спојка

Rating 
DEN 406.80

Залиха
Во магацинот.

37-степен одблесокот.Направен од челик за издржливост.Највисок квалитет на материјали и изработка.Лесно да се инсталира.На Dayco спојка има 37-степен светкаат и е направен од челик за издржливост под екстремни услови.Секој спојка е направен со највисок квалитет на материјали и изработка и е лесно да се инсталира.

Основни карактеристики

Најдобри понуди