• Обновено
samsen Нерѓосувачки Челик Носот Пирсинг Сет со 1PCS 16G Кристал Шарки Септумот Clicker Носот Прстен Обрачот 8 КОМПЈУТЕРИ 20G L Обликот на Носот Studs

samsen Нерѓосувачки Челик Носот Пирсинг Сет со 1PCS 16G Кристал Шарки Септумот Clicker Носот Прстен Обрачот

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ИДЕАЛЕН ПИРСИНГ ПОСТАВИТЕЕден цел Вклучуваат 8 КОМПЈУТЕРИ носот studs 20 колосек, 1 BUC 16 G Кристал обрачот носот прстени.Симпатична носот прстени ќе се направи што повеќе симпатична и шармантна кога носат нив.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ и ЛЕСНО ОБЛЕЧЕН Високиот квалитет 316 од не ' Рѓосувачки Челик, доведе слободни, антиоксиданс, анти-корозија и издржливи.Мазна површина, удобен за носење.Долготрајна боја на задржување, можете да го носат за долго време.Висок квалитет на Кристал е инкрустирани на носот прстен.ПОГОДНОСТ носот прстен обрачот:Тоа може да се користи како септумот накит - септумот прстен / септумот clicker, усна прстени, хеликс обетки, 'рскавица earring, врвни обетки,' рскавица earring уво лобус обетки обрачот.Носот studs:Можете да го промените стилот често.ОБЛЕЧЕН ПРИЛИКИ : различни носот пирсинг накит значи повеќе облечен стилови.Совршен за партија, свадба, и патуваат и секојдневно носење, Ние веруваме дека тие ќе го направи на повеќето око-фаќање во толпата.СОВРШЕН ПОДАРОКРазни носот накит, ги Задоволат сите ваши потреби.Идеален подарок за Денот на Вљубените, Мајки Ден, Годишнината Ден, Божиќ, Дипломирањето, и Роденден, и така натаму.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди