• Обновено
Xbox Безжичен Контролер - Фантом Бела Посебно Издание

Xbox Безжичен Контролер - Фантом Бела Посебно Издание

Rating 
DEN 2373.60

Залиха
Во магацинот.

Опремување на себе со Xbox безжичен контролер фантом бела специјално издание, кој има проѕирен дизајн кој згаснува да бело.Приклучок во било компатибилни слушалки со 3.5 millimeter стерео слушалки џек.Остане на целта со текстура зафат.Вклучува Bluetooth технологија за игри на Windows 10 Компјутери и таблети.Компатибилен со Xbox Серија X, Xbox Еден, Windows 10. Чувство победа рок.Опремување на себе со Xbox Безжичен контролер - Фантом Бела специјално издание, кој има проѕирен дизајн кој згаснува да бела боја, текстура контрола, и Bluetooth технологија за игри на Windows 10 Компјутери и таблети.

Основни карактеристики

Најдобри понуди