• Обновено
Професионални Долготрајни Тетоважа 25 Бои Тетоважа Мастила Поставите Тетоважа Пигмент Око Тетоважа Мастила Тетоважа Мастило Пирсинг & Тетоважа Материјали Шминка,

Професионални Долготрајни Тетоважа 25 Бои Тетоважа Мастила Поставите Тетоважа Пигмент Око Тетоважа Мастила Тетоважа

Rating 
DEN 422.16

Залиха
Во магацинот.

Тетоважа Пигмент Око - ✅Лесно Да Се Во Боја, Светли Бои И Нема Забите, Ќе Направи Тетоважа Повеќе Живи И Привлечни.Тетоважа Мастила Тетоважа - ✅Природни Растителни Екстракти Со Нова Технологија, Без Иритација И Безбедно Да Се Користи.Мастило Веѓа Тетоважа ✅Долготрајни Тетоважа Мастило, Нежна И Мазна Текстура, Лесно Да Се Примени.Мастило Полу-Трајна Шминка - ✅Брзо Боење, Стабилни Перформанси И Без Одбивање.Нема Боја Исчезнува За Да Се Обезбеди Корисничко Искуство.Мастило Microblading Мастило - ✅Сите Тетоважа Пигменти Се Sterilized.Погоден За Професионални Уметници Употреба Или Почетници Пракса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди