• Обновено
Fons & Портер 60-Инчен-по-72-Инчен Дизајн Ѕид, Бело/Црна

Fons & Портер 60-Инчен-по-72-Инчен Дизајн Ѕид, Бело/Црна

Rating 
DEN 524.16

Залиха
Во магацинот.

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 7860. Објектот Пакет Димензии : 3.05" L x 24.13" W x 25.4" H. Точка Пакет Тежина : 1.1 lb.Fons и Портер Инстант Дизајн Ѕид.Оваа фланелен боксери дизајн ѕид ви овозможува да го нокаутирам вашиот ватенка блокови, без потреба од игли.2" мрежа на линии се лесно да се види и постојат дури и дијагонални линии за усогласување на блокови поставени на точка.Овој пакет содржи (1) 60x72" дизајн ѕид кој огради до брзо и лесно за транспорт или складирање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди