• Обновено
Ruipunuosi Tulle Табела Здолниште Е Погоден за Правоаголни Или Тркалезна Маса Торта Десерт Табела Декорација tablecloth Погоден за Свадба,Роденден,Бебе Сто-ден Банкет,Исповед

Ruipunuosi Tulle Табела Здолниште Е Погоден за Правоаголни Или Тркалезна Маса Торта Десерт Табела Декорација

Rating 
DEN 1660.80

Залиха
Во магацинот.

Tulle табела здолниште големина : 6 FT розова табела здолниште се однесува на должината на табелата здолниште, а не должината на табелата.На 6-нога (L 72in×H 30in) табела здолниште може да се покрие од напред и од страна на 4-нога правоаголна маса/само на предниот дел од 6-нога правоаголна маса.Ве молиме да се измери големината на вашата маса за да се утврди која големина ти треба, и внимателно проверете ја големината детали слики пред да го купат.Пинк tulle табела фустан Цел : Принцезата бебе туш декорација, бебе туш девојка декорација, девојка слон бебе туш декорација на маса декорација, торта десерт табела декорација, банкет табела декорација, дома декорација, бебе 1-ви роденден, роденден, свадба , Празник страни, итн.Лесен за инсталација : табела здолниште има јамка пораби под горниот раб, и на пакувањето вклучува кука со лепило поддршка.Лепак кука на масата, да се стави на горниот раб на табелата здолниште на кука, и се држи за кука и јамка заедно.Партија табела здолниште материјал : high-end анти-навремено високо-count најлон, мека на допир, лесно да се грижи, со анти-навремено обвивка, убава и великодушни.Табела здолниште нагласува : high-end табела здолниште со злато на rim, лесно да го инсталирате, со висок квалитет на мрежа.Опис : Материјал : mesh Size : 6ft*30 In/9ft*30 In/14ft*30 In Net тежина : 0.35/0.5/0.7 KGPacking : OPP bag Packing големина : за 38*28*4/38*28*6/38*28*8 CMNote : 6 нозе со 12 куки; 9 нозе со 18 куки; 14 нозе со 30 hooks Package опис : 1*табела здолниште.

Основни карактеристики

Најдобри понуди