• Обновено
Готвач Занает Одберете Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Нож, 3.5 инчен сечилото 10.25 инчи во должина, Природни

Готвач Занает Одберете Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Нож, 3.5 инчен сечилото 10.25 инчи во должина, Природни

Rating 
DEN 114.00

Залиха
Во магацинот.

Овој нож е serrated на секоја страна, и има криви сечилото да се напор дел грејпфрут.Сечилото е 3.5 инчи во должина.Дрво се справи со се вклопува удобно во рака.Нерѓосувачки челик сечилото нема да рѓа не е важно колку пати ќе го користите.Како и со сите дрво производи, рачен перење само за одржување на убавината и квалитетот на материјалот.Оваа грејпфрут нож без никаков напор минува низ вашиот плод, што го јадење на грејпфрут не само полесно, но, исто така, малку почист.Нејзините криви, serrated сечилото е специјално дизајниран за да се направи овој совршен нож за грејпфрут љубовник.Нема повеќе да се бори да го намали вашиот грејпфрут.Дрво се справи со се вклопува удобно во рака.Нерѓосувачки челик сечилото нема да рѓа не е важно колку пати ќе го користите.Како и со сите дрво производи, рачен перење само за одржување на убавината и квалитетот на материјалот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди