• Обновено
Samsill Издржливи 3 Прстен Видите Врзива Направени во САД, 4 Инчен Заклучување Д-Прстен, Индивидуализира Маска, Бела, Pack of 4

Samsill Издржливи 3 Прстен Видите Врзива Направени во САД, 4 Инчен Заклучување Д-Прстен, Индивидуализира Маска,

Rating 
DEN 398.16

Залиха
Во магацинот.

Овие мали врзива се вклопуваат во purses, чанти, или ранци.4 Инчен Врзивно средство : се Направени од издржлив полипропилен и иверица, нашите три прстен врзивно е идеален за светлина секојдневна употреба дома, на училиште, и на заводот.Додадена трајност на овие врзива е совршено решение за студентите.88") на пазарот.Не-стап полипропилен и иверица покрие додава издржливост и ефикасно да го спречува преносот на мастило или укинување на копи кога материјали се вметнува во маска или ставени во нашите бели врзивно средство.94") од други трајни врзива (.Овие врзива се составени од најмалку 59% biobased материјал и полипропилен маска е направена со 25% растителна основа на обновливите извори на пластични.Направени со нашите трајни, дебели иверица овие мини врзива се одржи преку секојдневна употреба.За дополнителна хартија за складирање, постојат 2 јасно џебови се наоѓа во внатрешноста на врзивно средство.Иако постојат многу врзива на располагање, само нашите Д-прстен врзивно нуди економски хартија складирање и организациски вредност сте биле во потрага за.Можностите се бескрајни!Samsill Трајни врзива се создадени со подебели иверица (.Samsills целосна линија на помлад врзива носи истиот options само во помал обем.Достапни најголемиот дел врзивно пакети, различни бои и големини, Samsill има било врзивно комбинација што го барате, и тие се направени во САД!.Овие 3 прстен врзива имате чист поглед шалче, што ќе ви овозможи флексибилност за да ги прилагодите мелодиите на предната маска, ' рбетот и грбот на врзивно средство.5" врзива сите на патот до нашите 5" врзивно средство.Достапна во еден или рефус врзивно пакети, различни бои и големини, Samsill има било врзивно комбинација што го барате, и тие се направени во САД!.Нашите трајни серија се достапни во .

Основни карактеристики

Најдобри понуди