• Обновено
Браунинг P1 40 MM Сплит Коси Черупка 40mm Создаден

Браунинг P1 40 MM Сплит Коси Черупка 40mm Создаден

Rating 
DEN 633.60

Залиха
Во магацинот.

Надворешен клуч на повеќето големини за позитивни диск и поголем вртежен момент сметководствена способности.Двоен-сплит барел за позитивни стегање.Солидна прирабница за одржување на концентрична забива.Достапни во инчен, метрички, и spline забива.Роди се движат од 3/8" 10".Браунинг Сплит Коси Черупка P1 40 MM 40mm Понесе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди