• Обновено
Сет од 8 Прецизност Чисти ИО 20 четка глави + 2 за слободни

Сет од 8 Прецизност Чисти ИО 20 четка глави + 2 за слободни

Rating 
DEN 948.00

Залиха
Во магацинот.

Пакет Содржина : Замена brushhead x 10. Спакуван Количина : 10 (спецификации се за еден предмет).Тип на производ : Замена brushhead.Боја : Бела.Наменет за : Четка за заби.Браун Орално-Б Aufsteckbürsten Прецизност Чисти 8+2.

Основни карактеристики

Најдобри понуди