• Обновено
OdontoMed2011 Нерѓосувачки Челик Прстен Отворање Клешти - Медиум 6 Црна Гума Совети Од Не ' Рѓосувачки Челик Прстен Настроената Тело Пирсинг Алатки

OdontoMed2011 Нерѓосувачки Челик Прстен Отворање Клешти - Медиум 6 Црна Гума Совети Од Не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 290.16

Залиха
Во магацинот.

6 Инчен Прстен Отворање Клешти Со Црна Гума Совет Главата.Изработени од Нерѓосувачки Челик Со Гума Совет.Во можност да се справи со заробеништво прстени. 6" Прстен Отворање Plier со 3 Рецки и Игла Носот.Се отвора прстен да им помогне во отстранување и вметнување на монистра од заробеништво прстени.Гума Совети помогне да се спречи од гребење на вашиот накит.Odonto Med2011 Инструменти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди