• Обновено
Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Жито Слободни 14 Унца Рерна Печени Бисквити, 3 Пакет Пакет (Пилешко и Сладок Компир, Путер од кикиритки и Јаболка, и Тиква)

Cloud Ѕвезда Wag Повеќе Кората Помалку Жито Слободни 14 Унца Рерна Печени Бисквити, 3 Пакет Пакет (Пилешко и

Rating 
DEN 637.68

Залиха
Во магацинот.

Вкусни, крцкава, фурна печени здраво третира без жито.Ограничен состојки.Нема жито, глутен, млечни производи, пченка, соја, или белиот компир.Направен во САД. 3 кутии вклучени. 1 кутија на секој вкус : Пилешко и Слатки Компири; Путер од кикиритки и Јаболка; Тиква. 14 унци секој.

Основни карактеристики

Најдобри понуди