• Обновено
Evomosa Мини Светлина Мотоцикл Пак Сигнали Светла Универзален Мотор LED Индикатор Blinker Светилка(2 парчиња) (сина)

Evomosa Мини Светлина Мотоцикл Пак Сигнали Светла Универзален Мотор LED Индикатор Blinker Светилка(2 парчиња)

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

♥НЕВЕРОЈАТНА СВЕТЛИНА.Овој мотор светлина е многу мала, со убави LED светлата, со што е побезбедно да се вози мотоцикл во текот на ноќта. ♥МОДЕЛ НА УНИВЕРЗАЛ.Погоден за многу мотоцикл модели, како што се четири удар мотоцикл, за Харли, за Јамаха и така натаму. ♥RAINPROOF ФУНКЦИЈА.Направени од IP65 високо квалитетни пластични, таа има висока густина, издржливост, мала тежина и водоотпорен. ♥ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Компатибилност : ќе универзална одговара со директен гром на,компатибилност : ќе универзална одговара со директен гром на. ♥УНИКАТЕН ИЗГЛЕД.Специфичната боја на оваа светилка може да се види во производот видео.Мотоцикл Пак Сигнал LED Индикатори Lights Specifications : Употреба : се претвори сигнал/индикатор lights Voltage : 12 VCompatibility : universalsize : како на сликата shows The специфична боја на оваа светилка може да се види во производот видео.Компатибилност : Universal Package се Вклучени : 2 x Мотоцикл Пак Сигнал led Индикатори Светла.

Основни карактеристики

Најдобри понуди