• Обновено
NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers и Датотека Папка Етикети. Пинк Мермер Три Прстен Врзивно средство за С?

NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers

Rating 
DEN 407.52

Залиха
Во магацинот.

Тоа се случува цело време!Но, со NELOVI Симпатична Врзивно средство за Собирање, тоа НИКОГАШ не се случува!Не само што ќе го добиете на симпатична мермер врзивно средство што го сакаш, но ќе го добиете за да ги користите за години и години без било кој од оние микро фрустрации.И додека табовите и пластични ракави ѕиркаат од други модни врзива, тие ќе останат чисти внатрешноста наш! 12 x 10.Симпатична Врзивно средство, Лесно Функција : не Е тоа досадно, кога ќе се најде cutest еден инч врзивно само да се најдат на врзивно прстени воопшто не се слатки да се користи!Тоа е причината зошто ние направивме нашата убава врзивно внатре и надвор!Со лесно да го користите прстени и Рамно да Лежат Дизајн; додавање и отстранување страници е лесно, брзо и чисти.Па зошто да не се направи симпатична И функционално!Достапен во 4 бои, со цел сега од NELOVI.Симпатична Дизајнер Врзивно Тоа не одело на нерви на Вас Со Тешко Да се Отвори Прстени!Некогаш имале овој проблем?Ќе најдете совршен мал врзивно средство, во совршена боја, големина и стил само да се откријат прстени се тешко да се отвори и тие никогаш не се затвори правилно!Да не зборуваме, тие divider табовите и пластични ракави кои се истури надвор од рабовите во неуреден хаос.5 Инчи* 5x Пред-удирани со тупаници Појавување Јазичиња Датотека Dividers (9 x 11 инчи)* Плус, 16x Датотека Етикети Кои се Вклопуваат Врзивно Divider Табови На Tee!Декоративни Врзивно Карактеристики : * Има Сите Букви со Големина на Канцелариски материјал и Канцеларија Врзивно Материјали Без Одлевање Надвор На Страна!* Прст Совет Алатка Ви Овозможува да го Отворите Врзивно Прстени Со Леснотија* Рамно да Лежат Дизајн за Брзо, Лесно Отстранување и Дополнување на Страници* Сјајни Wraparound Мермер Шема Напред и Назад* Заоблени Агли за Да се Спречи Гребење и Свиткување* 2 Убава Големина Складирање Џебови за Лабава Трудови* Достапен Во 4 Бои : Розова Врзивно средство, Бела и Црна Врзивно средство, Бела Врзивно и Сина Binder This тенка врзивно е популарна како симпатична училиште материјали за тинејџерски девојки и училишни материјали за децата, но се разбира ова врзивно папка исто така е совршен за работи како што се рецепти, храна, вежба се најавува и симпатична училиште материјали за наставниците, премногу!Достапен во 4 бои, изберете вашиот fave или еден на секој и цел сега од NELOVI.

Основни карактеристики

Најдобри понуди